آگهی ها ویژه
ویژه

ضد افسردگی و رفع اضطراب

ضد افسردگی و رفع اضطراب

 

ضد افسردگی و رفع اضطراب : شرکت دکتر آیهان تولید کننده دمنوش ضد افسردگی و رفع اضطراب (  ترکیبی ریلکس پلاس ) و ارسال به تمام نقاط کشور می باشد.

 

فرم بسته‌بندی دمنوش ضد افسردگی و رفع اضطراب : هر جعبه حاوی ۲۵ عدد دمنوش کیسه‌ای می‌باشد.

موارد مصرف : رفع اضطراب و افسردگی- آرامش‌بخش- تنظیم خواب- جلوگیری از بیداری‌های مکرر.

اجزاء فرموله دمنوش ضد افسردگی و رفع اضطراب : سنبل الطیب، گل گاو زبان- هوفاریقون- ریحان- زوفا- به لیمو.

دستور مصرف : یک تی بگ از دمنوش ضد افسردگی و رفع اضطراب دکتر آیهان  را در یک فنجان آب جوش قرار داده پس از ۵-۳ دقیقه قبل از هر غذا میل نمائید (روزانه ۳ فنجان)

مواد موثره ضد افسردگی و رفع اضطراب : گیاهان این فرآورده موادی نظیر:والریانین و والرین- والپورتریات‌ها شامل والترات‌ها- دیدروالترت‌ها- فلاونوئیدها و رامنازین و ترکیبات پلی فنلیک‌ها و … را شامل می‌باشند.

آثار فارماکولوژیکی و مکانیسم اثر : اثرات توأم سنبل الطیب و هوفاریتون موجب ظهور آرامش بادوامی می‌شود که افراد تحت شرایط استرس و اضطراب روحی را آرام ساخته و خواب مطلوبی را برای آنها به ارمغان می‌آورد. والرنال و اسید والریک از قوی‌ترین و اثربخش‌ترین ترکیبات برای رفع اضطراب و افسردگی و آرام‌بخشی در سنبل الطیب هستند. مواد مؤثر موجود در گیاهان دمنوش ضد افسردگی و رفع اضطراب، سیستم آنزیمی مسئول کاتابولیسم گابارا مهار می‌سازد و افزایش غلظت گابا در مغز موجب بروز اثرات آرام‌بخشی می‌گردد. گیاهان این ترکیب منحصر بفرد اختلالات خواب ناشی از مشکلات عصبی از قبیل بیدار شدن‌های مکرر در طول خواب را بهبود بخشیده و زمان شروع خواب را کوتاه می‌نمایند.

موارد احتیاط ضد افسردگی و رفع اضطراب : پس ازمصرف این دمنوش بندرت احتمال عوارض روده و معده ای ممکن است دیده شود که با قطع و کاهش میزان مصرف رفع می گردد.

توصیه‌ها : برای نتیجه مطلوب و دائمی توصیه می‌شود که پک کامل ریلکس پلاس دکتر آیهان شامل (دمنوش، قطره ریلکس پلاس و پودر ساشه‌ای ریلکس پلاس) را همزمان با هم استفاده نمائید تا در کوتاهترین مدت و بدون هیچگونه عوارض و مواد شیمیایی مضر به سلامت و آرامش خود دست یابید.

از آنجایی که گیاهان دارویی دوز پایینی نسبت به داروهای شیمیایی دارند لذا گروه گیاهی دکتر آیهان برای حل این مسئله اقدام به تولید پک‌های گیاهی در زمینه‌های مختلف درمانی برای انواع بیماری‌ها را نموده تا قدرت اثربخشی گیاهان دارویی را افزایش داده و مواد مؤثره موجود در گیاهان به طرق متعدد از گیاه خارج شده و از مسیرهای مختلف جذب بدن شود و اثر خود را به نحو احسن ایفا نمایند.

 

 

ضد افسردگی و رفع اضطراب

ضد افسردگی و رفع اضطراب

 

قیمت هر جعبه چای ضد افسردگی و رفع اضطراب دکتر آیهان حاوی ۲۵ عدد دمنوش کیسه‌ای به مبلغ ۱۲/۵۰۰ تومان و به صورت ارسال رایگان می باشد. 

 شما می توانید با کلیک روی گزینه خرید تعداد را انتخاب و سفارش دهید.

خرید محصول ( چای ضد افسردگی و رفع اضطراب دمنوش ترکیبی ریلکس پلاس )

 

جهت مشاوره ، دریافت اطلاعات و سفارش چای ضد افسردگی و رفع اضطراب و دمنوش گیاهی دکتر آیهان با مدیریت فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۴۱۰۸۲۹۰۷

سایر عناوین مرتبط:

آگهی های معمولی
مطالب مشابه

مصرف چای لاغری

مصرف چای لاغری مصرف چای لاغری : امروزه مصرف چای لاغری و در کل دمنموش های درمانی برای از بین بردن بسیاری از بیماری ها در جوامع مختلف رایج شده است و در کشور عزیزمان نیز استفاده از چای لاغری برای درمان چاقی افراد بین عموم مردم جا باز کرده و اولین روشی که معمولا به ذهن

تماس با ما

اطلاعات بیشتر

number شماره کارت

tel

tel

 • 0
 • 429
 • 174
 • 615
 • 142
 • 5,305
 • 27,538
 • 160,780
 • 160,780
 • 47,677
 • 0
 • اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۶

طراحی شده توسط آونگ وب