آگهی ها ویژه

چای لاغری

چای لاغری

چای لاغری : دكتر آیهان با فرمولاسيون منحصر به فرد و دارای پروانه بهداشتی ساخت،اضافه وزن شما را بدون هيچ محدوديت غذايی از بین می برد. شرکت دکتر آیهان تولید کننده چای لاغری ( دمنوش ترکیبی لاکساتیو و گرانول گیاهی لاکساتیو ) و ارسال به تمام نقاط کشور می باشد.

 

فرم بسته‌بندی چای لاغری ( دمنوش ترکیبی لاکساتیو ) : هر جعبه  چای لاغری حاوی ۲۵ عدد دمنوش کیسه‌ای می‌باشد.

موارد مصرف : لاغرکننده شکم و پهلو ،کاهش اشتهای کاذب ،تنظیم گوارش ، ضد چاقی

اجزاء فرموله : چای سبز خارجی- برگ سنا- زیره سبز- گل رومی- زبان گنجشک- برگ سداب

مواد مؤثره : گیاهان موجود در این ترکیب منحصربه فرد دارای فلانوئیدهای نظیر (آپی ئین، ایزوکورستین، کورستین، کامفرول و میریستین)، فورانوکومارین‌ها شامل (برگاپتن، ایزوایمپراتورین، هیدروکسی کومارین‌ها) اسانس‌های موجود در گیاهان این دمنوش شامل (لینالول، لیمونن، کارون، ویل آپیول) می‌باشند. موادی نظیر، تئوپروفیلین، بارینگتوژنول

آثار فارماکولوژی و مکانیسم اثر چای لاغری : وجود اسانس‌های موجود در گیاهان زیره سبز و سداب اثر مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز داشته و موجب وقفه در انتقال حس گرسنگی می‌گردد. علاوه بر این مواد مؤثره موجود در چای لاغری ( دمنوش لاکساتیو دکتر آیهان ) بطور شدیدی سوخت و ساز چربی‌ها را افزایش داده و چربی‌های خون را کاهش می‌دهند. فلانوئیدهای موجود در این فرآورده‌ دارای اثر مهاری بر آنزیم لیپوژناز می‌باشند. لذا اثرات مثبتی نیز در کاهش کلسترول دارند. ضمناً از جذب چربی در روده جلوگیری کرده، تحقیقات نشان داده است که در چای سبز مشتقات گلوتامین بنام ال تئانین همراه با دیگر مواد موجود در فرآورده ،وزن بدن را کاهش می‌دهند. چای سبز اثر انسولین را در بدن تقویت می‌کند. مقاومت به انسولین از سندرم متابولیکی است که همراه است با تجمع چربی دور شکم که همراه با آن موجب افزایش تولید چربی در بدن شده و ذخیره آن بالا می‌رود که چای سبز و گیاه زبان گنجشک با افزایش اکسیداسیون در کبد موجب کاهش چربی در حفره شکم شده و جلوگیری کننده از آثار مضر آن است. مواد موجود در گیاه سنا و گل رومی باعث تنظیم دستگاه گوارش و افزایش حرکات دودی روده‌ها گشته و علائم یبوست را برطرف نموده همچنین فرصت روده برای جذب چربی‌ها را کاهش می‌دهد و از سنتز اسیدهای چرب می‌کاهد.

دستور مصرف : یک تی بگ از چای لاغری را در یک فنجان آب جوش قرار داده پس از ۵-۳ دقیقه بعد از هر  غذا میل نمائید. (روزانه ۳ فنجان)

موارد منع مصرف : در زمان شیردهی و بارداری مصرف چای لاغری توصیه نمی‌شود. از مصرف این فرآورده بصورت ناشتا خودداری فرمایید.

توصیه‌ها : برای نتیجه مطلوب و کوتاه‌مدت توصیه می‌شود که پک کامل چای لاغری لاکساتیو دکتر آیهان شامل (پودرساشه ای لاکساتیو و قطره سنایهان) را همزمان با این دمنوش استفاده نمائید تا در کوتاهترین زمان به وزن مطلوب خود برسید. از آنجایی که گیاهان دارویی دوز پایینی نسبت به داروهای شیمیایی دارند لذا گروه گیاهی دکتر آیهان برای حل این مسئله اقدام به تولید پک‌های گیاهی در زمینه‌های مختلف درمانی برای انواع بیماری‌ها را نموده تا قدرت اثربخشی گیاهان دارویی را افزایش داده و مواد مؤثره موجود در گیاهان به طرق متعدد از گیاه خارج شده و از مسیرهای مختلف جذب بدن شود و اثر خود را به نحو احسن ایفا نمایند.

عوارض احتمالی : محصولات دکتر آیهان کاملاً گیاهی بوده و بدون هیچگونه اسانس یا مواد شیمیایی لذا فقط در کسانی حساسیت شدید به گیاهان داروئی داشته احتمال ایجاد ناراحتی وجود دارد که با قطع مصرف مشکل بوجود آمده رفع می‌گردد.

 

%d9%84%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%88

 

 

قیمت هر جعبه چای لاغری دکتر آیهان حاوی ۲۵ عدد دمنوش کیسه‌ای به مبلغ ۱۳/۵۰۰ تومان و به صورت ارسال رایگان می باشد. 

 شما می توانید با کلیک روی گزینه خرید تعداد را انتخاب و سفارش دهید.

خرید محصول ( چای لاغری دمنوش گیاهی مخلوط لاکساتیو )

 

چای لاغری

گرانول گیاهی لاکساتیو دکتر آیهان

فرم بسته بندی: هر جعبه چای لاغری حاوی ۶۰ عدد ساشه دو گرمی میباشد.

موارد مصرف :  لاغر کننده-کاهنده اشتها-کاهش چربی های زائد دور شکم و پهلو-رفع یبوست-ضد چاقی

اجزاء فرموله : زیره سبز ، گل رومی ، برگ سداب ، شیرین بیان ، برگ سنا ، کاسنی ، تخم گشنیز ، ترشک ، لیمو

مواد موثره : اسانسهای طبیعی (لیمونن،بتاسلنین،لینالول) – فلاونوئیدها(آپی ئین ، کورستین ، ایزوکورسیتین ، کامفرول ، میریستین) -مشتقات گلوتامین – کاتشین ها (اولیکومرلیک) -کینون ها  – اپی گالوکاتشین – آلکانوئید ها – فورانوکومارین ها – مشتقات اسید کافئیک (کلروژنیک اسید ، تئوگالین) فیبر ها و سلولز های گیاهی

آثار فارماکولوژیکی و مکانیسم اثر چای لاغری: مواد موثره موجود در این فرمولاسیون از جمله کاتشین ها آنزیم COMI را مهارنموده وبدین ترتیب غلظت کاتکولامین را بالا برده و از این طریق سوخت وساز را در بدن افزایش می دهد از این رو انرژی هم در بدن ازدیاد می یابد.تحقیقات جدید نشان داده است که در زیره سبز و گیاه ترشک مشتقات گلوتامین بنام ال تئانین همراه با دیگر مواد موثر گیاهان این فرمول وزن بدن را کاهش میدهد. گرانول گیاهی لاکساتیو دکتر آیهان با افزایش اکسیداسیون در کبد موجب کاهش چربی در حفره شکم واطراف پهلو شده و جلوگیری کننده از آثار مضر آن است.فیبرهای موجود در این فراورده از طریق جذب آب در روده ها باعث متورم شدن مواد محتوی روده گشته وخاصیت لنیت یا نرم کنندگی به آن میبخشد ومواد موجود در برگ سنا با تقویت حرکات پرستالتیک روده باعث دفع سریع و راحت مدفوع گشته.از طرف دیگر اسانسهای طبیعی موجود در این فرمولاسیون بصورت سنرژیسم بر روی مراکز احساس گرسنگی اثر کرده و موجب مهار آن میشود.

دستور مصرف : روزانه ۳ وعده هر بار یک ساشه از پودر لاکساتیو را در یک استکان دمنوش لاکساتیو دکتر آیهان یا آبمیوه ویا در یک پیاله ماست یا همراه غذا ها مخلوط کرده و نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی میل نمائید.

موارد منع مصرف : در اوایل مصرف این فراورده ممکن است بندرت افرادی که دارای معده حساس میباشند اختلالات گوارشی بروز نماید که پس ازمدتی از بین می رود. در خانم های شیرده و باردار مصرف این فرآورده توصیه نمیشود.

توصیه ها : برای اثر بخشی سریع و دائمی توصیه میشود از پک کامل شامل (دمنوش لاکساتیو و قطره سنایهان دکتر آیهان) همزمان با این فرآورده استفاده شود.

از آنجایی که گیاهان دارویی دوز پایینی نسبت به داروهای شیمیایی دارند لذا گروه گیاهی دکتر آیهان برای حل این مسئله اقدام به تولید پک‌های گیاهی در زمینه‌های مختلف درمانی برای انواع بیماری‌ها را نموده تا قدرت اثربخشی گیاهان دارویی را افزایش داده و مواد مؤثره موجود در گیاهان به طرق متعدد از گیاه خارج شده و از مسیرهای مختلف جذب بدن شود و اثر خود را به نحو احسن ایفا نمایند.

 

photo583055735172212926

قیمت هر جعبه ساشه لاغری دکتر آیهان حاوی ۶۰ عدد ساشه دو گرمی به مبلغ ۳۳٫۰۰۰ تومان و به صورت ارسال رایگان می باشد. 

 شما می توانید با کلیک روی گزینه خرید تعداد را انتخاب و سفارش دهید.

خرید محصول ( چای لاغری گرانول گیاهی لاکساتیو ) 

 

جهت مشاوره ، دریافت اطلاعات و سفارش چای لاغری و دمنوش گیاهی دکتر آیهان با مدیریت فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۴۱۰۸۲۹۰۷

 

 

توضیحات بیشتر …

در دنیای امروزی داشتن اندام مناسب ، خوب و ایده ال هم از بعد سلامتی جسمانی و هم از بعد فرم ظاهری مقوله ی مهمی در زندگی هر شخص می باشد بطوریکه در بسیاری از کشورها به بیماری چاقی زیاد توجه شده و در حال تحقیق ، بررسی و یافتن راه حل های موثر برای رفع این معضل اجتماعی می باشد از این رو تعدادی از این روش ها عبارتند از : ورزش منظم ، رعایت رژیم غذایی ، عمل جراحی ، دارو های لاغری ، استفاده از ژل های لاغری و چای لاغری می باشد . همه این مواردی که اعلام شد دارای معایب و مزایای فراوانی می باشد که باید مورد مطالعه قرار گیرد تا نتیجه مطلوب و مورد نظرمان حاصل شود برای مثال عمل جراحی روش مطمئن و سریع برای لاغری می باشد اما علاوه بر داشتن هزینه زیاد داری عوارض شدید جسمی بلند مدت می باشد . دارو های لاغری هم بخاطر شیمیایی بودن و صدمه رساندن به قسمت های دیگر بدن بیشتر مورد استفاده قرار نمی گیرد . ژل های لاغری هم که در شبکه های ماهواره ای و مجازی تیلیغاتشان بسیار داغ شد فقط آب بدن را کم می کند و زیاد باعث رفع چاقی نمی شود.

 

 

سایر عناوین مرتبط:

آگهی های معمولی

اطلاعات بیشتر

number شماره کارت

tel

 • 0
 • 35
 • 16
 • 291
 • 80
 • 8,645
 • 13,293
 • 285,557
 • 378,950
 • 93,151
 • 0
 • اسفند ۲۲, ۱۳۹۶

طراحی شده توسط آونگ وب