آگهی ها ویژه

چای چاق کننده

چای چاق کننده

چای چاق کننده : شرکت دکتر آیهان تولید کننده چای چاق کننده ( دمنوش ترکیبی فت ویت ) و ارسال به تمام نقاط کشور می باشد.

 

فرم بسته‌بندی چای چاق کننده ( دمنوش ترکیبی فت ویت ): هر جعبه چای چاق کننده حاوی ۲۵ عدد دمنوش کیسه‌ای می‌باشد.

موارد مصرف : افزایش اشتها، چاق کننده، افزایش جذب غذا، رفع کم خونی و سوء هاضمه، تقویت عمومی بدن.

اجزاء فرموله : لیموعمانی، تخم شنبلیله، نعناع، انیسون، میخک، بهارنارنج، زیره سیاه.

مواد مؤثره : آنزیم‌های آمیلاز، پروتئاز، ترکیبات سزکویی‌ترپن، استرول‌ها و نوکلئوپروتئیدها، اینولین، لاکتوسین، آستاکیوز، دی پانتن، فنکون و …

آثار و مکانیسم اثر فارماکولوژیکی چای چاق کننده : وجود تخم شنبلیله در دمنوش فت ویت ( چای چاق کننده ) بدلیل کاهش میزان گلوکز خون باعث افزایش اشتها گشته و از طرف دیگر وجود آنزیم‌های آمیلاز و پروتئاز در انیسون و زیره سیاه باعث تجزیه نشاسته به قندهای ساده و پروتئین‌ها به اسیدهای آمینه شده و سبب سهولت هضم و جذب مواد غذایی در بدن گشته، همچنین بدلیل وجود ترکیبات سزکویی‌ترپن در گیاه میخک و نعناع که باعث افزایش ترشحات معده می‌گردد کمک به هضم غذا و رفع سوء هاضمه می‌نماید. مواد مؤثر موجود در بهار نارنج باعث تقویت سیستم گردش خون و افزایش کنترل بر روند کارکرد روده‌ها گشته از این رو جذب مواد غذایی در روده‌ها را افزایش می‌دهد.

دستور مصرف : یک تی بگ از چای چاق کننده را در یک فنجان آب جوش قرار داده پس از ۵-۳ دقیقه قبل از هر غذا میل نمائید (روزانه ۳ فنجان)

موارد منع مصرف : مورد خاصی برای چای چاق کننده دکتر آیهان گزارش نشده است.

توصیه‌ها : برای نتیجه مطلوب و کوتاه‌مدت توصیه می‌شود که پک کامل فت ویت دکتر آیهان (شامل: تونیک فت ویت ،دمنوش فت ویت و عرق غلیظ چاقی) را همزمان با هم استفاده نمائید تا بصورت کاملاً گیاهی و بدون عوارض و بدون بازگشت به وزن و اندام مطلوب خود برسید.

از آنجایی که گیاهان دارویی دوز پایینی نسبت به داروهای شیمیایی دارند لذا گروه گیاهی دکتر آیهان برای حل این مسئله اقدام به تولید پک‌های گیاهی در زمینه‌های مختلف درمانی برای انواع بیماری‌ها را نموده تا قدرت اثربخشی گیاهان دارویی را افزایش داده و مواد مؤثره موجود در گیاهان به طرق متعدد از گیاه خارج شده و از مسیرهای مختلف جذب بدن شود و اثر خود را به نحو احسن ایفا نمایند.

 

 

 

قیمت هر جعبه چای چاق کننده دکتر آیهان حاوی ۲۵ عدد دمنوش کیسه‌ای به مبلغ ۱۲/۰۰۰ تومان و به صورت ارسال رایگان می باشد. 

 شما می توانید با کلیک روی گزینه خرید تعداد را انتخاب و سفارش دهید.

خرید محصول ( چای چاق کننده دمنوش ترکیبی فت ویت )

 

چای چاق کننده

تونیک گیاهی فت ویت

فرم بسته بندی : هر جعبه چای چاق کننده حاوی ۶۰ عدد ساشه دو گرمی میباشد.

 موارد مصرف : افزایش اشتها- عضله ساز و انرژی بخش- افزایش جذب مواد غذایی- بهبود عملکرد سیستم گوارشی

اجزاء فرموله : (جنیسینگ- شتر مایه- زنجبیل- رزماری- جوانه گندم- سورنجان -غذای ملکه زنبور عسل و…)

مواد موثره : صد گرم تونیک فت ویت دکتر آیهان ( چای چاق کننده ) حاوی ترکیبات زیر میباشد:Na-Fat-CHO-Vit(B1-B2-B6-K-E-C)-Caroten-Protein-Zn-Fe-Ca-Nicotinamid-کربوهیدرات وبسیاری از ترکیبات گیاهی و موثر مانند استرول ها-نوکلئوپروتیدها –ترکیبات فسفره مانند لیستین و فیتین –تریگونلین-آنتول-لینولئیک ولینولنیک اسید-آمیلاز وترکیبات اشتها آور تلخ و تعدادی از املاح معدنی لازم که بمقدار کم در تسریع فعل و انفعلات حیاتی و آنزیمی داخل سلولی موثرند در ترکیب تونیک فت ویت وجود دارند.

آثار فارماکولوژیکی و مکانیسم اثر: وجود مواد تلخ و اسانسهای طبیعی گیاهی در این فراورده بدلیل کاهش گلوکز خون باعث افزایش اشتها در بدن گشته واز طرف دیگر وجود پروتئین ها و مواد آلی و معدنی در این فراورده موجب تغذیه سریعتر سلولهای عضلانی و افزایش حجم و وزن عضلات میگردند.وجود آنزیم های آمیلاز و پروتئاز در گیاهان این ترکیب باعث تجزیه نشاسته به قند های ساده و پروتئین ها به اسید های آمینه و سبب سهولت هضم و جذب مواد غذایی در بدن گشته همچنین با افزایش ترشحات دستگاه گوارش کمک به هضم غذا و رفع سوء هاضمه مینماید وبا افزایش خونرسانی و تنظیم حرکات دودی در روده باعث افزایش جذب مواد غذایی گشته و ویتامین های موجود در تونیک فت ویت باعث افزایش نیروی جسمی بدن و تقویت عمومی بدن میگردند.

دستور مصرف : روزانه ۳ وعده هر بار یک بسته از پودر فت ویت ( چای چاق کننده ) را در یک لیوان شیر یا دمنوش فت ویت دکتر آیهان مخلوط کرده و میل نمایید. (بعد از صبحانه ونهارو قبل ازشام). در هنگام تمرینات ورزشی نیم ساعت قبل و یک ساعت بعد از تمرین استفاده نمایید.

موارد منع مصرف : بعلت وجود قند و نشاسته در بیماران دیابتی مصرف این چای چاق کننده توصیه نمیشود. در خانم های شیرده و باردار مصرف این فرآورده با احتیاط صورت گیرد.

توصیه ها :برای اثر بخشی سریع و دائمی توصیه میشود از پک کامل شامل(دمنوش فت ویت دکتر آیهان)همزمان با این فرآورده استفاده شود.

از آنجایی که گیاهان دارویی دوز پایینی نسبت به داروهای شیمیایی دارند لذا گروه گیاهی دکتر آیهان برای حل این مسئله اقدام به تولید پک‌های گیاهی در زمینه‌های مختلف درمانی برای انواع بیماری‌ها را نموده تا قدرت اثربخشی گیاهان دارویی را افزایش داده و مواد مؤثره موجود در گیاهان به طرق متعدد از گیاه خارج شده و از مسیرهای مختلف جذب بدن شود و اثر خود را به نحو احسن ایفا نمایند.

 

%da%86%d8%a7%db%8c-%da%86%d8%a7%d9%82-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87

 

 

قیمت هر جعبه ساشه چاق کننده دکتر آیهان حاوی ۶۰ عدد ساشه دو گرمی به مبلغ ۳۱٫۵۰۰ تومان و به صورت ارسال رایگان می باشد. 

 شما می توانید با کلیک روی گزینه خرید تعداد را انتخاب و سفارش دهید.

خرید محصول (چای چاق کننده تونیک گیاهی فت ویت )

 

 

جهت مشاوره ، دریافت اطلاعات و سفارش چای چاق کننده و دمنوش گیاهی دکتر آیهان با مدیریت فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۴۱۰۸۲۹۰۷

 

سایر عناوین مرتبط:

آگهی های معمولی

اطلاعات بیشتر

number شماره کارت

tel

 • 0
 • 35
 • 16
 • 291
 • 80
 • 8,645
 • 13,293
 • 285,557
 • 378,950
 • 93,151
 • 0
 • اسفند ۲۲, ۱۳۹۶

طراحی شده توسط آونگ وب